תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - רשימת המתנה

קטש: מחכים כבר להשלים את המשימה

עוד לפני הפליי-אין, מכבי נערכת למילאנו ומתמודדת עם עומס המשחקים: "כצוות אימון, האתגר שלנו הוא להביא אותם כמה שיותר חדים ומוכנים לכל משחק"

11/04/2024
ראשי · חדשות · קטש: מחכים כבר להשלים את המשימה
קטש: מחכים כבר להשלים את המשימה
מכבי Playtika תל אביב דהרה בתקופה האחרונה עם 19 ניצחונות מ-20 משחקים. לכולם בסגל ובצוות המקצועי ברור שהמשימה העיקרית בקרוב תהיה שלב הפליי-אין, אבל עוד קודם מתמקדים בקבוצה במילאנו - היריבה במחזור הנעילה של העונה הסדירה ביורוליג. 

"אמרתי לשחקנים שאני סומך על ההבנה שלהם עד כמה כל משחק חשוב", סיפר המאמן עודד קטש אחרי הניצחון האחרון בליגה, שהיה ה-15 ברציפות. "אנחנו דרוכים, מחכים כבר להשלים את המשימה של הפליי-אין ולהגיע לפלייאוף היורוליג. בדרך יצא שדווקא משחק היורוליג הקרוב הכי פחות משמעותי. תמיד אנחנו משתדלים להיות בגרף למידה"."קשה מאוד להתכונן מנטלית למשחק כל יומיים, לזכור מה צריך לעשות ואיך. גם אני כשחקן לא חוויתי לוח משחקים כזה", הדגיש המאמן. "בגלל שהפליי-אין כל כך חשוב, הייתה אפילו מחשבה לנסות לדחות את אחד המשחקים. פשוט אין לאן. החשוב הוא להשתמש בכל השחקנים, לפעמים בהצלחה ולפעמים פחות. כצוות אימון, זה האתגר שלנו: להביא אותם כמה שיותר חדים ומוכנים לכל משחק".

"בולוניה ובאסקוניה קבוצות איכותיות מאוד, כל אחת מסוכנת בדרכה", השיב קטש כשנשאל איזו יריבה היה מעדיף לפגוש בפליי-אין. "כבר עכשיו אנחנו עושים סקאוטינג ומנסים להתכונן לשתי האפשרויות. בשני המקרים יש קלעים דומיננטים מאוד, מצד אחד בלינלי ומהצד השני האוורד. נהיה הכי מוכנים שנוכל. אני רוצה להאמין שנהיה מוכנים לשתיהן".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×