תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

קטש: "צריך לחבק את ההזדמנות הזו"

מאמן מכבי Playtika תל אביב לקראת הפליי-אין מול באסקוניה: "מגיע לנו להיות בפלייאוף, אבל הכל יכול לקרות". בראון: "שכל אחד יעשה את שיעורי הבית שלו"

16/04/2024
ראשי · חדשות · קטש: "צריך לחבק את ההזדמנות הזו"
קטש: "צריך לחבק את ההזדמנות הזו"
"ההכנות לא אופטימליות. קרה מה שקרה לפני יומיים וקצת שיבש את העניינים, אבל אין קבוצה מתורגלת מאיתנו לסיטואציות האלה. מה שעברנו השנה... זה עוד פרק בספר שנצטרך לכתוב על העונה הזו", אמר עודד קטש בסיום אימון הערב בבלגרד. מכבי playtika תל אביב עורכת הכנות אחרונות למשחק הפליי-אין מול באסקוניה (20:00, ישיר ב-5SPORT), והמאמן הבהיר: "צריך לבוא ולחבק את ההזדמנות הזו. עשינו משהו גדול, בטח בנסיבות שהיו. עשינו עונה טובה, מגיע לנו להיות בפלייאוף. זה משחק אחד והכל יכול לקרות". 

"אנחנו יודעים מול מי אנחנו משחקים. קבוצה מאוד משוגעת, קבוצת קליעה מטורפת ועם שחקן שאולי הוא הקלע הכי טוב ביורוליג", הזכיר קטש. "יש דברים שאי אפשר לשלוט בהם, בטח כשמשחקים מול האוורד, אבל בכל שאר הדברים נצטרך לשלוט. בריבאונד וגם משחק הריצה יקבע. קבוצה שתצליח לרוץ ולעשות נקודות קלות, זה יהיה משמעותי". "גם מרינקוביץ' הוא קלע נהדר", הוסיף המאמן, והתייחס לשאלה לגבי האוורד: "יש נטיה לחשוב רק על המאצ'-אפ של השחקן ששומר אותו וזה לא נכון. אנחנו צריכים חמישה שחקנים לשמור את המהלכים האלה. צריך גם לדעת מה אתה מסכים לקבל ואיזה דברים אתה לא מאפשר, אבל זה יצטרך להיות מאמץ קבוצתי. אגרסיביות, לדעת להשתמש בעבירות ושכולם יסגרו לריבאונד. אין מקום לטעויות". 

"אם אתה מתרכז בהגנה, זה עובד כפול", סיכם קטש. "ככה אתה מרוויח יותר כדורים וזה מאפשר לך לרוץ. שתי הקבוצות רוצות לרוץ ואני חושב שזה יהיה המפתח"."התכניות הן להמשיך כמו ששיחקנו", הבהיר לורנזו בראון בחדר ההלבשה, רגע לפני שהחל אימון הערב בבלגרד. "זו עונה ארוכה ומתישה, אבל אנחנו נשארים יחד ועושים כל מה שהמאמנים אומרים. המפתחות לניצחון מול הקבוצה הזאת הם להאט את הסקוררים שלה. מרכוס האוורד הוא כנראה אחד הסקוררים הטובים ביורוליג. להוריד לו את הממוצעים זה מפתח להצלחה שלנו וצריך להשאיר את קודי מילר-מקינטייר מחוץ לצבע. הוא יוצר מצבים ומניע את הקבוצה. צריך כמובן להרחיק אותם מהריבאונד. הגנה היא כמובן דבר מרכזי. צריך לשים לב לפרטים, להיות ממוקדים ושכל אחד יעשה את שיעורי הבית שלו". 

"אנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לעשות", הבהיר אנטוניוס קליבלנד. "אסור להעמיס על עצמנו יותר מדי לחץ או מידע. אנחנו יודעים מה מונח על הכף. צריך לעבוד לפי תכנית המשחק. ההגנה תהיה מאמץ קבוצתי. כולנו צריכים להפעיל לחץ על האוורד, לגרום לו לקחת זריקות קשות ולעשות לו ערב כמה שיותר קשה. אנחנו צריכים להשיג עצירות כדי ליצור יתרון. בחודש האחרון ההגנה שלנו השתפרה, צריך להמשיך בכיוון הזה. יש לנו ניסיון, הקבוצה הייתה בפלייאוף גם בעונה שעברה.  צריך להיות מכבי ולהישאר יחד".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×