תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

עתמאן: מכבי הקבוצה ההתקפית הכי טובה

מאמן פנאתינייקוס מזהיר: "סיימנו במקום השני והם בשביעי, אבל הסדרה מתחילה ב-0:0. נצטרך לשחק אגרסיבי". גריגוניס: "צריכים להימנע מהסחות דעת"

23/04/2024
ראשי · חדשות · עתמאן: מכבי הקבוצה ההתקפית הכי טובה
עתמאן: מכבי הקבוצה ההתקפית הכי טובה
פנאתינייקוס היא אחת מהמעצמות של הכדורסל האירופאי. מועדון עשיר בהישגים, אוהדים ומשאבים. היסטוריה מרשימה שדוחפת קבוצה בעונה נהדרת. כעת הירוקים נערכים לסדרת הפלייאוף מול מכבי Playtika תל אביב וההתרגשות דומה גם בצד האתונאי. 

"הגענו לפלייאוף. אחרי עונה סדירה כל כך חזקה, כל הסדרות יהיו קשות", חזה מאמן פנאתינייקוס ארגין עתמאן. "סיימנו במקום השני ומכבי בשביעי, אבל הסדרה מתחילה ב-0:0. למכבי יש שחקנים נהדרים ומנוסים. הם יחד כבר שנה שניה ומניעים את הכדור ממש טוב". 

"אנחנו צריכים לשחק את הכדורסל האגרסיבי שלנו, להיות מוכנים בריבאונד ולהיכנס לסנכרון עם הקהל שלנו כדי להיאבק על כל פוזשן, בהגנה ובהתקפה", הדגיש המאמן המנוסה. "מכבי היא הקבוצה ההתקפית הטובה ביותר השנה, אבל אנחנו נשחק את ההגנה שלנו - בעיקר בבית. נצטרך להיות אגרסיבים במשחק המעבר ולקלוע יותר מהם, אבל זה לא ריאלי לעצור את מכבי על 65-70 נקודות". "יותר מונח על הכף מאשר בעונה הסדירה, אבל עלינו להתקדם משחק אחרי משחק", הבהיר מריוס גריגוניס, הקלע הליטאי של פאו. "אנחנו צריכים להיות מרוכזים. תהיה אווירה מחשמלת באולם, זה משחק חשוב. אנחנו צריכים להימנע ככל האפשר מהסחות דעת כדי שנוכל לעשות את העבודה שלנו. מכבי קבוצה גדולה". 

"אנחנו שמים לחץ על עצמנו, כי אנחנו יודעים שיש לנו קבוצה טובה ושהייתה לנו עונה סדירה טובה", הסביר הגארד הארגנטיני לוקה וילדוסה. "זה הפלייאוף, תמיד יש קבוצות טובות. קשה לנו מאוד מול מכבי בגלל הצורה בה היא משחקת. הם משחקים באופן שונה מהקבוצות האחרות. עלינו להתאים את סגנון המשחק שלנו לשלהם ואז לעשות את המיטב על המגרש".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×