תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

"מאייר ילד מיוחד, הוא עוד יצטיין הרבה"

מכבי ניצחה 81:84 ברמת גן, בין היתר בזכות משחק מצוין של הרכז הצעיר. קטש: "השגנו את המטרות שלנו". מאייר: "התרכזתי בדברים שתלויים בי"

24/05/2024
ראשי · חדשות · "מאייר ילד מיוחד, הוא עוד יצטיין הרבה"
גם בלי כמה מהשחקנים המובילים שקיבלו מנוחה ולמרות שהמשחק היה לפרוטוקול בלבד, מכבי Playtika תל אביב השיגה ניצחון שלישי ברציפות ששמר על המומנטום לקראת הפלייאוף. החבורה של עודד קטש יצאה מאולם זיסמן ברמת גן עם 81:84 בהובלת חסיאל ריברו, רומן סורקין ועומר מאייר.

"אני יכול להיות מרוצה, השגנו את המטרות שלנו", סיכם המאמן עודד קטש. "נשארנו בריאים והצלחנו לחלק את הדקות. היו כמה דקות שהיינו יותר מרוכזים ועשינו סלים קלים, זה מה שעשה את הניצחון".מאמן מכבי התייחס להופעה של מאייר, שסיים עם 12 נקודות ונבחר לשחקן המצטיין: "עומר ילד מיוחד והוא מראה את זה בנגיעות שהוא מקבל. הלוואי שהיינו יכולים לראות את זה יותר לאורך השנה, אבל הוא מיוחד גם ביכולות וגם בדרך שבה הוא מתייחס למשחק. יש עוד הרבה פרסי MVP לפניו בקריירה".

“ניסיתי להביא את האגרסיביות שלי ולהרים את הקצב”, אמר מאייר עצמו, “זה התפקיד שלי במשחקים כאלה. הרגשתי טוב, התרכזתי בדברים שתלויים בי ולא בלנסות דברים חדשים. פשוט עליתי לשחק. לא מתייחס לטבלה, אני מסתכל על זה כהזדמנות - אני רוצה לשחק כדורסל ולנצח”.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×