תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

מאייר: "מתרכז ברגע וכל השאר יבוא לבד"

מכבי הביסה 95:117 את קרית אתא במחזור הנעילה של העונה הסדירה. קטש: "הכי חשוב שניצחנו, חילקנו עומסים וכולם נשארו בריאים"

26/05/2024
ראשי · חדשות · מאייר: "מתרכז ברגע וכל השאר יבוא לבד"
מכבי Playtika תל אביב השיגה את כל המטרות שלה: היא ניצחה במחזור הנעילה של העונה הסדירה, חילקה עומסים ואף אחד משחקניה לא נפצע. העובדה שהניצחון הגיע בכזה סטייל היא כבר בונוס: האלופה הביסה 95:117 את עירוני קרית אתא, עם שיא ליגה חדש בשלשות עם 23. שש מתוכן היו שייכות לרומן סורקין שקלע 22 נקודות.

"האווירה הייתה יותר של טרום עונה מאשר משחק משמעותי. מה שחשוב זה שניצחנו, שכולם נשארו בריאים, שחילקנו עומסים ושנתנו מנוחה לג'ון, תמיר ולורנזו", סיכם המאמן עודד קטש. "אני שמח בשביל רומן, השלשות זה משהו שהוא עובד עליו. יש לו עוד לאן להתפתח ואני שמח שהכדורים נכנסו".

"מבחינת הרופאים ג'ון כשיר", סיפר המאמן על מצבו של ג’ון דיברתולומיאו. "אם למשחק הייתה יותר חשיבות, הוא כבר היה משחק. כמו כל אחד שחוזר מפציעה הוא עוד לא בכושר משחק"."בכל יום אני רואה פה דבר חדש, עוד זווית להסתכל על המשחק ועוד דיוק", סיפר עומר מאייר, שקבע שיא קריירה חדש בליגת העל (16 נקודות). "אני פשוט מנסה להתרכז ברגע וכל השאר יבוא לבד".

"נס ציונה קבוצה טובה והכי חשוב שננצח. אני אנסה לעזור במה שאני יכול", חתם מאייר את דבריו.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×