תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

סופרברנד: מכבי בין מותגי-העל של 2024

מועדון הכדורסל קיבל שוב את תו התקן היוקרתי ואירח מפגש מנהלות ומנהלים של Superbrands ישראל, בו הרצה עודד קטש. ערן יסעור: "כל מי שהיה פה נתרם"

10/06/2024
ראשי · חדשות · סופרברנד: מכבי בין מותגי-העל של 2024
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ממשיך במסורת, וקיבל שוב את תו התקן היוקרתי של הקהילה העסקית SUPERBRANDS לשנת 2024.
לרגל המאורע, התכנסו מנהלים ומנהלות בכירים ובכירות במשק הישראלי שכולם מובילים מותגי SUPERBRANDS, למפגש מסקרן מאוד בהיכל התהילה של מכבי תל אביב.
מנכ"ל סופרברנדס ערן יסעור הוביל את הפאנל, שאירח את מאמן מכבי Playtika תל אביב עודד קטש. המאמן סיפר באריכות על האתגרים שעמדו בפני הקבוצה העונה ובכלל, חלק חוויות ועמד על האלמנטים הדומים באימון וניהול שחקנים, לבין ניהול (ואימון) עובדים בשוק העסקי.

קטש כהרגלו דיבר בפתיחות וסיפר על הגישה שלו: הבנת התהליכים לעומקם לפני שפועלים, הכלת השחקנים ומתן כבוד ומקום לכל אינדיבידואל בתוך הקבוצה. הצורך בתחקיר והפקת לקחים גם כשמצליחים ומנצחים, להבין וללמוד מה עובד גם לאחר הצלחה, ולא רק לאחר אי-הצלחה. 
הנוכחים הפנו שאלות לקטש, כאשר במפגש לקחו חלק פעיל גם מנכ"ל המועדון עדלי מרכוס וסמנכ"ל השיווק והמכירות דורון ג'מצ'י. האחרון שיתף שקטש התייעץ איתו לפני המעבר המפורסם לפנאתינייקוס בתור שחקן, וכי למעשה המשחק המפורסם בו זכתה פאו באליפות אירופה כשניצחה את מכבי בגמר היה המשחק האחרון בקריירה האירופאית של שניהם.
עודד קטש אמר בסיום המפגש: "היה לי כיף גדול. תמיד מעניין לשמוע ממנהלים של חברות גדולות במשק, לשתף בחויות ובמידע. מדהים לראות את ההקבלה בין העולם העסקי לעולם הספורט, זה מאוד מעניין".

מנכ"ל סופרברנדס ערן יסעור סיפר: "היה מאוד מעניין לשמוע את ההקבלות בין אימון של קבוצת כדורסל לבין האימון בעולם העסקים. הנושא של מדידת נתונים, ניהול טאלנטים, האתגרים וכדומה. אין לי ספק שכל מי שהיה פה נתרם מטיפים שאמנם לא קשורים ישירות אליו, אבל יכולים לעזור לו בעולם העסקים".
"היה מעניין מאוד", הוסיף אבי אדרי, מנכ"ל סינמה סיטי. "יצא לי לפגוש הרבה מאוד שחקנים של מכבי תל אביב בכל מיני סיטואציות בסינמה סיטי ושמחתי לפגוש את עודד שהוא איש מאוד מאוד מעניין, במיוחד בגלל 'פני הפוקר' שלו. מהשיחה הבנתי שהוא מאמן מהלב, פועל מהלב ופשוט איש שהוא נשמה גדולה. היה כיף לשמוע ולראות. בתור מנהל אתה אוהב לאסוף עוד ועוד כלי ניהול והיו לו הרבה כאלה שהוא נתן, זה היה פשוט מרתק".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×