תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

קטש: שיהיה נקי מאלימות, במיוחד השנה

מאמן מכבי בפאנל לקראת הגמר: "צריך פרופורציות וגם סולידריות, למצוא את המשותף ולשמור על זה. מלא אמוציות, אבל ספורטיבי". דיברתולומיאו: "מצפים למאבק"

11/06/2024
ראשי · חדשות · קטש: שיהיה נקי מאלימות, במיוחד השנה
קטש: שיהיה נקי מאלימות, במיוחד השנה
צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

מנהלת ליגת העל בכדורסל ערכה במלון הילטון בתל אביב את מסיבת העיתונאים החגיגית לקראת סדרת הגמר. נציגי מכבי Playtika תל אביב היו המאמן עודד קטש, הקפטן ג'ון דיברתולומיאו וכמובן רומן סורקין, שנבחר למצטיין. 

"עונה מטורפת זה אנדרסטייטמנט - לוח משחקים מטורף, כמות טיסות, אי-ודאות... זה מתנקז לשבוע הקרוב", הדגיש המאמן עודד קטש. "בעונה כל כך עמוסת אירועים ורגשות, אנחנו רוצים לסיים עונה עם תואר. השחקנים וכל הצוות רואים את הסוף. היו לנו קצת ימים להתכונן - לפעמים זה יתרון, לא בטוח שגם הפעם". 


(ג'ון עם ערן רצאבי, לוחם במילואים שנפצע קשה ברצועת עזה)

"ברמה האישית חשוב לי מאוד לזכות, בטח אחרי עונה כל כך מטורפת", הבהיר קטש. "צריך לתת הרבה קרדיט להנהלה, למועדון ובעיקר לשחקנים שהצלחנו לעבור את הדבר הזה. כדי להיות במשחק האחרון ניצחנו הרבה משחקים גדולים בדרך. עשינו את זה גם ברגעים קשים ובסיטואציות מורכבות. יצא לשתי הקבוצות גם להיפגש בבלגרד לא מעט. שתי הקבוצות והשחקנים מגיעים עם כוחות אחרונים והקבוצה שתגיע יותר מרוכזת תנצח". 

בשלב הזה פנה עודד קטש לקהל ולצלמים: "בעונה שעברה בגמר הייתה אווירה אלימה בצורה יוצאת דופן. אפילו חריגה. זה לא היה נעים. תמיד אנחנו רוצים שהספורט יהיה נקי מאלימות, במיוחד השנה אחרי מה שעברנו במינה. צריך לגלות פרופורציות, אבל גם סולידריות. למצוא את המשותף ולשמור על זה. חובה על כולנו להביא את זה גם למשחק הקרוב. שיהיה מלא אמוציות, אבל ספורטיבי". "אנחנו במכבי תמיד רוצים לנצח", הבהיר הקפטן ג'ון דיברתולומיאו. "כולנו צריכים להתרכז עכשיו במשחק הראשון ובניסיון להשיג בו ניצחון. יש לנו מטרות בכל עונה, כמובן שהאליפות היא אחת מהן. גמר הגביע היה אכזבה ואליפות היא הדרך המושלמת לפצות את האוהדים שלנו". 

"אנחנו מצפים לעוד מאבק", השיב ג'ונדי כשנשאל לגבי ציפיותיו מהסדרה הקרובה: "שתי הקבוצות השתנו מהעונה שעברה וזו סדרה חדשה. כמובן שיש יריבות שהאוהדים מצפים לה. בשביל לזכות באליפות צריך לעבור מכשולים גבוהים ואנחנו לא מצפים לפחות מזה".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×