תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

"אליפות תהיה דובדבן נהדר מעל העונה הזו"

מכבי עלתה ל-0:1 בגמר נגד הפועל ורחוקה ניצחון אחד בלבד מהצלחת. קטש: "קל זה לא הולך להיות וזה האתגר שלנו"

13/06/2024
ראשי · חדשות · "אליפות תהיה דובדבן נהדר מעל העונה הזו"
מכבי Playtika תל אביב רחוקה ניצחון אחד בלבד מהנפה. 76:84 דרמטי בהיכל על הפועל תל אביב במשחק מספר 1 בגמר סידר לצהובים יתרון 0:1 בסדרה, ובמוצאי שבת הם יקבלו הזדמנות להשלים סוויפ נוסף ולזכות באליפות מספר 57 בתולדות המועדון.

"המשחק התנהל כמו שצפינו, עם הרבה מאוד לחץ", ניתח המאמן עודד קטש. "ידענו שהלחץ עלינו בסדרה של הטוב משלושה משחקים. אני שמח שברבע הרביעי השתחררנו מהלחץ ובכמה פעולות גדולות ניצחנו את המשחק. יחס איבודים-אסיסטים היה בסדר ומצאנו את הדרך לנצח, רק צריך להצטער שזו לא סדרה של הטוב מ-5".

"אנחנו משחקים מול קבוצה טובה עם יכולות", המשיך קטש. "הפועל ת"א עברה סדרת חצי גמר שבה היא הייתה פייבוריטית גדולה. כשאנחנו מגיעים עם יתרון ביתיות אנחנו לא יכולים לקחת איתם סיכונים, הלחץ השפיע עלינו. בסוף אמרתי לשחקנים, ואני שמח מאוד על איך שהם הגיבו, שצריך לחזור לבסיס שלנו. אני מקווה שהאווירה בשבת תהיה פחות אלימה, כל מי שחי במדינה אני מקווה שקיבל פרופורציות. זה חשוב וראוי למצב שאנחנו נמצאים בו ותמיד ראוי לכדורסל הישראלי"."קל זה לא הולך להיות וזה האתגר שלנו", השיב המאמן כשנשאל על האפשרות לנצח במשחק 2 בחוץ. "רפי היה אדיר וג'ונדי היה אדיר בשבילנו. בגלל רישום הזרים הם שיחקו עם הרכבים גדולים. שניהם שחקנים מובילים שעשו הרבה דברים בליגה הישראלית וזו הסיבה שהם כאן. הם היו אדירים בשני צדי המגרש".

"הגבוהים שלנו היו שוברי שוויון בליגה כל העונה", הדגיש קטש. "זה קו קדמי דומיננטי ומנצח לנו משחקים. היכולת שלנו לשחק עם שני גבוהים עזרה לנו - בטח בליגה, אבל גם באירופה"."קיבלנו תצוגות גדולות מבונזי קולסון ולורנזו בראון בישורת האחרונה", הסביר ג'ייק כהן את הבריחה. "להצליח לשנס מותניים ולקחת את המשחק ברגע האחרון זה משהו גדול עבורנו. אני לא חושב שיש לזה השפעה על מה שיקרה בשבת. הפועל קבוצה טובה ומסוכנת, במיוחד אצלה בבית. מאמן בוסטון ג'ו מאזולה אמר שככל שקבוצה יותר נואשת לנצח, המשחק הולך לכיוונה. אנחנו צריכים להיות מוכנים לזה".

"אנחנו יודעים שלא יהיה קל, יש להם שחקנים כשרונים וישראלים טובים כמו תומר ובר", הדגיש כהן את הדריכות במכבי. "אליפות תהיה דובדבן נהדר מעל העונה הזאת", הודה הפורוורד, אבל סייג: "אנחנו מתמקדים במה שנוכל לשפר מהמשחק הראשון. יודעים שיהיה קשה שם, אבל מתרכזים במה שצריך כדי לנצח במשחק".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×