תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

דיברתולומיאו: "יודעים מה נדרש כדי לזכות"

מכבי כבר עם הפנים למשחק מספר 3 בגמר, שיתקיים ביום שני בהיכל. קטש: "נלחמנו על הביתיות כל העונה בשביל הרגע הזה"

16/06/2024
ראשי · חדשות · דיברתולומיאו: "יודעים מה נדרש כדי לזכות"
דיברתולומיאו: "יודעים מה נדרש כדי לזכות"
מכבי Playtika תל אביב לא הצליחה להכריע את גורל האליפות כבר במשחק מספר 2 בסדרת הגמר, ותקבל הזדמנות נוספת במשחק על כל הקופה ביום שני בהיכל. הצהובים הפסידו 85:67 באולם הדרייב-אין להפועל תל אביב, שכפתה משחק שלישי ומכריע.

"משחק לא טוב שלנו, לא היינו מספיק מרוכזים. היה פה גם פן מנטלי", ניתח בסיום המאמן עודד קטש. "יש משחקים שאפשר ללמוד מהם הרבה ויש כאלה שאפשר ללמוד מהם מעט. אין הרבה זמן, כבר בעוד יומיים צריך לבוא לשחק על תואר. לחץ זה לא בהכרח רע, רצינו להגיע למעמד הזה ולמקום הזה. נלחמנו על הביתיות כל העונה בשביל הרגע הזה".המאמן נשאל לגבי היכולת של בראון ואפשרות שיתופו של בולדווין, והשיב: "לורנזו, בטח ללא ווייד, זוכה לתשומת לב מהקבוצות שמשחקות נגד. מהניסיון שלי יותר חשוב שלורנזו יודע להתאושש ולהביא את עצמו חזק יותר לשלב הבא. בראשון בערב נקבל את ההחלטה לגבי הסגל. ווייד תחרותי מאוד וכמו כולם רוצה לסיים עם אליפות".

"לא חושב שרישום הסגל היה העניין, היה פה עניין מנטלי וחוסר ריכוז. הרבה כדורים ברחו לנו מהידיים ולא היינו מספיק שקטים כדי לשחק את המשחק שלנו", סיכם קטש, והבהיר: "הכל מתנקז למשחק אחד ואנחנו צריכים להראות אופי"."לא היה פה משהו שלא ציפינו, אלה דברים שקרו שוב ושוב", אמר ג'ון דיברתולומיאו כשנשאל על האירועים סביב המשחק. "אנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לעשות כדי לזכות באליפות, זו האחריות שלנו. צריך להתרכז במה שאנחנו יכולים לשלוט בו".

"הייתה שנה ארוכה. עבדנו קשה כדי לתפוס את המקום הראשון ולהשיג את יתרון הביתיות", הוסיף הקפטן. "נצטרך לעשות את ההתאמות הנדרשות. יש לנו פה חבורה מצוינת שאוהבת להיות ביחד. זה לא רק משחק, יש פה גם צד עסקי ומשפחות, אבל כולנו מתרכזים עכשיו במה שצריך כדי לזכות באליפות".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×