תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

"נלחמנו כדי להיות פה במשחק מכריע"

המאמן עודד קטש לקראת הדרבי השלישי והאחרון בסדרת הגמר: "חלק מההכנה שלנו כקבוצה וכצוות זה להתרכז בכדורסל"

16/06/2024
ראשי · חדשות · "נלחמנו כדי להיות פה במשחק מכריע"
"נלחמנו כדי להיות פה במשחק מכריע"
מכבי Playtika תל אביב ערכה בראשון בערב את האימון המסכם לקראת משחק ההכרעה בסדרת גמר הפלייאוף (שני, 21:00, שידור ישיר ב-5SPORT - ערוץ 55). האלופה חוזרת הביתה במצב של 1:1 ועם יתרון הביתיות, שהובטח בעקבות סיום העונה הסדירה במקום הראשון בטבלה. 

"אנחנו משתדלים להתרכז בכדורסל", הבהיר המאמן עודד קטש בפתח דבריו לפני תחילת האימון המסכם בהיכל. "המשחק נגמר מאוחר מאוד ולא היה הרבה זמן לנוח, בטח לא לשחקנים. אין זמן לעשות יותר מדי התאמות". "כמובן שרצינו מאוד לנצח", המשיך המאמן. "נלחמנו כל השנה על יתרון הביתיות כדי להיות פה במשחק מכריע בבית מול הקהל וצריך לבוא עם האנרגיות הנכונות. חלק מההכנה שלנו כקבוצה וכצוות זה להתרכז בכדורסל. חלק מהעניין הזה הוא לשחק יותר טוב ולחזור לדברים הבסיסיים שלנו בשני צדי המגרש".

כשנשאל על המוטיבציה של ווייד בולדווין, שנכלל בסגל לראשונה אחרי כחודש וחצי בחוץ, השיב קטש בנחרצות: "ווייד רוצה לשחק, לסיים את העונה הזאת עם תואר זה מאוד חשוב עבורנו ועבורו". 

כשנשאל על השפעות הדיווחים על חוסר הוודאות לגבי המשך הדרך, השיב קטש: "יש נסיבות אובייקטיביות ויש דברים שלא בשליטתנו. אנחנו גאים מאוד בהרבה דברים שעשינו בשנה הזאת. בנינו פה כמעט מאפס. כל סיום, אם יהיו שחקנים שלא יחזרו, יש בזה תחושת פספוס ואין לי ספק שזה בגלל הנסיבות שעברנו".

"אנחנו רוצים להגיע אימתניים ועם אש בעיניים, כמו ששמעון תמיד אומר", הודיע לורנזו בראון, שעודד את חבריו בסיום משחק 2 והפציר בהם להתמקד במשימה הבאה. "צריכים להיות מוכנים לכל דבר. אני מרגיש שהחבר'ה קצת עצבניים וזאת ההזדמנות להראות כמה זה מפריע לנו. אנחנו צריכים להיות במצב רוח התקפי, כל דבר שצוות האימון אומר לנו הוא בדרך כלל הדבר הנכון".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×