תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

מכבי אירחה את נבחרת כפר הנוער עיינות

כחלק מפרויקט התרומה לקהילה ONETEAM של היורוליג, נוצר שיתוף פעולה בין מכבי FOX תל אביב לכפר הנוער עיינות שכלל בין היתר אימון ע"י שגרירי הפרויקט, אירוח בהיכל, התנדבות בבית חולים ועוד.

29/03/2016
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי אירחה את נבחרת כפר הנוער עיינות
מכבי אירחה את נבחרת כפר הנוער עיינות
כפר הנוער עיינות הינו מרכז חינוכי, ערכי, לימודי ותרבותי עבור 300 בני נוער. קהילת כפר הנוער חרתה על דגלה עשייה חינוכית הנשענת על ערכים של סובלנות, שוויון, אחריות הדדית ומעורבות חברתית. בכפר הנוער עיינות פועלים כדי להביא לידי ביטוי ומיצוי את כישוריו הייחודיים של כל תלמיד ולפתח מצוינות, אחריות אישית ומנהיגות. 
 
 
אחת הדרכים המשמעותיות לפיתוח יכולות אלו היא נבחרת כדורסל. השנה הנבחרת הוקמה ברוח ONETEAM - פרויקט של היורוליג בשיתוף מועדון הכדורסל מכבי פוקס תל אביב. שחקני מכבי בהווה ובעבר הגיעו לאימון משותף עם תלמידי הכפר – דורון ג'מצ'י, ניקולה ווצ'יץ' ודווין סמית אשר משמשים כשגרירי הפרויקט. מלווה את הנבחרת המאמן אסף נירון מכפר הנוער עיינות בליווי של גיורא איתן, מאמן ממחלקת הנוער של מכבי תל אביב.
 
 
 
בין מכבי פוקס תל אביב לכפר הנוער עיינות נוצרה שותפות יפה הבאה לידי ביטוי בהתנדבות משותפת בבית החולים לילדים בתל השומר והתנדבויות משותפות נוספות עבור הקהילה. נבחרת ONETEAM בעיינות העפילה עד לשלב הגמר בליגה של כפרי הנוער והפנימיות, מקווים שעם החיזוק שהנבחרת מקבלת גם נצליח לחזור הביתה עם גביע. הראל תורג'מן נבחר כחניך מצטיין ומשמש כקפטן הנבחרת של הכפר. לאות הערכה דווין סמית התכבד להעניק להראל כדור חתום בידי חברי הקבוצה.
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×