תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

מה אומרים המספרים? נתונים בולטים מפתיחת העונה ביורוליג

אחרי שמונה מחזורים, מכבי עומדת על מאזן שווה של 4:4 אבל יש כמה מדדים סטטיסטיים בהם היא מצטיינת. כל הנתונים וגם השחקן המצטיין מבחינת מדד כאן בפנים

22/11/2016
ראשי · ארכיון כתבות · מה אומרים המספרים? נתונים בולטים מפתיחת העונה ביורוליג
מה אומרים המספרים? נתונים בולטים מפתיחת העונה ביורוליג
שמונה מחזורים לאחר פתיחת עונת היורוליג, אי אפשר באמת לגזור מסקנות מרחיקות לכת על מכבי FOX תל אביב, בטח לא בכל מה שקשור להמשך העונה והסיכויים להעפיל לפיינל פור. אבל זה כן זמן טוב להציץ בנתונים המצטברים והמדדים השונים של היורוליג ולנסות להבין היכן בדיוק עומדת מכבי ביחס לשאר 15 הקבוצות.
 
- נקודות מדד: מכבי מדורגת במקום השישי עם 723 נקודות מדד קבוצתיות. השחקן המוביל בתחום זה אנדרו גאודלוק עם ממוצע מצויין של 17.8 נקודות מדד (מקום שישי מבין כל שחקני היורוליג). במקום הראשון ביורוליג נמצא האקס קית' לנגפורד.
 
 
- נקודות למשחק: גאודלוק נמצא רביעי בדירוג הקלעים של המפעל, נכון להיום עם 17.7 נקודות למשחק ב-6 משחקים. גם סוני ווימס (14.7, מקום 9) ודווין סמית' (14.63, מקום 10) נמצאים בעשירייה.
 
- בפן הקבוצתי, מכבי מדורגת במקום השישי עם 661 נקודות מצטברות. המספר הזה נמוך ב-8 נקודות ממספר הנקודות האמיתי שמכבי השיגה אבל ביורוליג החליטו החל מהעונה לא להכניס לחישוב נקודות שנקלעו לאחר תום הזמן החוקי (הארכה). בצד השני של המגרש, מכבי במקום העשירי עם 650 לחובתה.
 
- מבחינת אחוזי קליעה, מכבי מחזיקה בנתון נאה מאוד מטווח 2 הנקודות - 55.9% בממוצע (183 מתוך 327 בסה"כ) - נתון שמציב אותה במקום השני ביורוליג, מאחורי ריאל מדריד. שני השחקנים בולטים במכבי בתחום, שנמצאים גם בעשירייה הראשונה בדירוג היורוליג הכללי, הם מאיק צירבס (שישי, 67.5%) וקולטון אייברסון (שמיני, 65.3%).
 
צפו בחגיגות יום ההולדת של קווינסי מילר באימון:
 
- ומה עם שלשות? כאן מכבי מדורגת בדיוק באמצע, כלומר במקום השמיני עם 37.8%. אולי שלא במפתיע, הקבוצה שמובילה בנתון הזה מובילה גם את הליגה כולה - צסק"א מוסקבה עם 43.71% קבוצתיים מחוץ לקשת.
 
- רבות דובר על נושא הריבאונד, אז מבחינת נתונים: מכבי עשירית עם 33.25 ריבאונדים לערב בממוצע. דווין סמית' מוביל אותה עם 5.75 ריבאונדים למשחק, מה שמציב אותו במקום ה-12 בטבלה הכללית.
 
- בצד ההגנתי, יוגב אוחיון בולט עם 1.38 חטיפות למשחק - מקום שביעי ביורוליג.
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×