תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

"גאים להיות מותג ספורט מוביל בישראל"

מועדון הכדורסל קיבל באופן רשמי את אות ה-Superbrands לשנת 2018. שמעון מזרחי: "זה כבוד רב לנו לקבל את התואר הזה וזו לא השנה הראשונה, ואני מקווה שנמשיך במסורת"

26/06/2018
ראשי · ארכיון כתבות · "גאים להיות מותג ספורט מוביל בישראל"
נציג ארגון Superbrands העולמי בישראל, ערן יסעור, נפגש הבוקר עם עו"ד שמעון מזרחי יו"ר מועדון הכדורסל מכבי תל אביב והמישנה למנכ"ל – אלי דריקס, והעניק להם רשמית את אות ה-  Superbrands לאחר כניסתו של המועדון לרשימת מותגי העל שבחר הקהל בישראל לשנת 2018.  יסעור סיפר כי "קבוצת מכבי FOX תל אביב הינה קבוצת הספורט היחידה בישראל שנכנסה השנה לרשימה היוקרתית של מותגי העל".
"זה כבוד רב לנו לקבל את התואר הזה וזו לא השנה הראשונה", אמר שמעון מזרחי בגאווה: "אנחנו גאים בזה וגאים להיות מותג ספורט מוביל בישראל ואני מקווה שנמשיך במסורת". אלי דריקס הוסיף: "מכבי FOX תל אביב היא מותג חזק מאוד, ונמשיך להיות חזקים ומובילים בתחום הספורט, תודה רבה".

איך נבחרים ה-Superbrands?

בכל שנה, בכל מדינה, נערך מחקר מקיף בקרב הצרכנים אשר מדרגים את המותגים וקובעים מי ראוי בעיניהם להיות מוכתר בתואר "מותג על" בישראל ולהפוך ל-Superbrands. מותגים אינם צריכים לשלם על הגשת מועמדות או על הזכייה בתואר.

גם השנה, בשלב הראשון הרכיבו נציגי Superbrands בישראל את רשימת כל המותגים הפועלים במדינה: מוצרי צריכה ושירותים, מקומיים ובינלאומיים, ואפילו מגזר ציבורי ואנשים כדוגמת פוליטיקאים, אנשי תקשורת, אנשי עסקים ואמנים. בסך הכול, כללה הרשימה כ-2,900 מותגים.

בשלב השני, ניגש לפעולה צוות שופטים בראשות פרופ' יעקב הורניק מבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב, המורכב מכ-110 מנכ“לים, סמנכ“לי שיווק, אנשי אקדמיה ופרסום מובילים. צוות השופטים ניפה ודירג את רשימת המותגים המלאה, כאשר רק המותגים שזכו מהשופטים בציונים גבוהים עלו לשלב מחקר הצרכנים.

בשלב השלישי נערך מחקר הצרכנים על ידי מכון המחקר IPSOS, שבמסגרתו דירגו הצרכנים בישראל את המותגים שעלו לגמר, ובחרו מי מתוכם הם Superbrands – מותגי-על.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×