תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

מכבי חנכה את האקדמיה של היורוליג

מיזם חדשני של היורוליג יצא לדרך בתל אביב בהשתתפות מחלקת הנוער של המועדון. אלון בן זקן: "כבוד גדול והזדמנות נוספת עבור הילדים לשחק וליהנות מכדורסל"

07/04/2019
ראשי · נוער · מכבי חנכה את האקדמיה של היורוליג
מכבי חנכה את האקדמיה של היורוליג
היורוליג שמחים לבשר על השקת "אקדמיית היורוליג", סדרה חדשנית של טורנירי כדורסל עבור נערים ונערות, שתתקיים ב-4 ערים שונים ברחבי הישבת במהלך השבועות הקרובים. הפרויקט הוצג לראשונה בתל אביב יחד עם משחקי הילדים עד גיל 12, כאשר אירועים נוספים יתקיימו באיסטנבול, ויטוריה ואתונה.במשך החודשיים הקרובים, 16 קבוצות יתחרו במתכונת של עונה סדירה (סיבוב אחד) בשני בתים של 8 קבוצות, כשארבע הראשונות מכל בית יעלו לשלב הנוק-אאוט שיגיע לשיאו בפיינל פור. 
בטורניר ישתתפו 240 נערים ונערות שנולדו מ-2007 ואילך.

תריסר קבוצות מגיעות ממחלקת הנוער של המועדון, בעוד שיתר הקבוצות מייצגות את בתי הספר באיזור תל אביב - מגן, ניצנים, רמת החיל ובלוך."זה כבוד עבור מכבי תל אביב לקחת חלק באקדמיה של היורוליג ולהתחיל את הפרויקט הזה עבור הקהילה, ולספק הזדמנויות נוספות עבור הילדים לשחק וליהנות מכדורסל", אמר מנהל מחלקת הנוער של המועדון אלון בן זקן, והוסיף: "מכבי שמחה להיות המועדון הראשון שפותח את הפרויקט באירופה ואנחנו מקווים שהמיזם הזה ייצור השפעה גדולה על הילדים בקהילה שלנו".דורון ג'מצ'יסמנכ"ל שיווק וקשרי קהילה של המועדון, שהוא גם שגריר OneTeam, אמר: "אני שמח שאקדמיית היורוליג ומכבי תל אביב אירגנו כזה אירוע, שמערב את הילדים יחד עם הקבוצות והליגה. ילדים יכולים לראות משחקי יורוליג בטלוויזיה, אבל ההזדמנות ללבוש את גופיות האקדמיה נותנת להם את האפשרות להיות חלק מהיורוליג בעצמם, מה שמביא עבורם הרבה גאווה וכיף".

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×