תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

"לקטש ושפר הייתה הרוח של מכבי"

המאמן יאניס ספרופולוס לקראת הטקס החגיגי, שיקדם לפתיחת המשחק: "שמח מאוד שהמועדון יודע להוקיר, לכבד ולתת קרדיט לשחקני עבר. מכבי לא שוכחת"

17/11/2021
ראשי · היסטוריה · "לקטש ושפר הייתה הרוח של מכבי"
"לקטש ושפר הייתה הרוח של מכבי"
מכבי Playtika תל אביב תארח הערב את מונאקו (רביעי, שידור ישיר ב-5SPORT - ערוץ 55), אבל את תשומת הלב יתפסו לפני הפתיחה שני שחקני עבר. אגדות, ליתר דיוק. עודד קטש ודורון שפר, הידועים יחד בכינוי קטשפר, יוכנסו בטקס חגיגי להיכל המכבים - היכל התהילה של המועדון. 

"אני שמח מאוד שהמועדון שלי יודע להוקיר, לכבד ולתת קרדיט לשחקנים מהעבר", אמר המאמן יאניס ספרופולוס במסיבת העיתונאים לקראת מונאקו. "זה חשוב מאוד לכל מועדון, במיוחד במכבי תל אביב. מכבי לא שוכחת שחקנים שנלחמו והצליחו עם הקבוצה. מבחינת דורון ועודד, זה רגע של תהילה וזה מגיע להם. אני שמח מאוד שיהיה הטקס הזה. אני זוכר שלשחק נגדם לא היה קל"."קטש ושפר היו חשובים מאוד למכבי, כי זה לא רק הנקודות - הייתה להם המנטליות של מכבי", המשיך היווני, שנשאל את מי מהם היה בוחר לקבוצה הנוכחית שמשחקת תחתיו. "הם היו מוכשרים. עודד היה אחד השחקנים הכי מוכשרים שראיתי, הוא היה רקדן עם הכדור - קולע, מוסר, יוצר עבור אחרים. אני לא יכול לבחור אחד משניהם - לשניהם היה את התפקיד שלו במכבי בשנים ההם. לשניהם הייתה הרוח של מכבי".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×