תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

ספרופולוס: "ההגנה שלנו לא הספיקה"

מכבי נבלמה בברלין, המאמן היווני ניתח: "הנחנו לאלבה לשחק בקצב שלה". ווילבקין: "צריכים לקחת את הזמן כדי להתמקד, לנוח ולהתאפס". וויליאמס: "נהיה בסדר"

25/11/2021
ראשי · חדשות · ספרופולוס: "ההגנה שלנו לא הספיקה"
מכבי Playtika תל אביב לא הצליחה להכניע את הלוחמנות של אלבה בדרך ל-91:86 בברלין. האווירה הנהדרת שיצרו מאות אוהדים ישראלים ביציעים לא הספיקה כדי לנצח על המגרש, על אף 22 נקודות של סקוטי ווילבקין ו-17 מכיוון אנטה ז'יז'ץ'. כעת עומד המאזן של אלופת ישראל על 5:7 ביורוליג ובשבוע הבא יוצאים למשחק חוץ קשה במיוחד אצל ריאל מדריד. 

"ההגנה שלנו לא הספיקה", ניתח בסיום המאמן יאניס ספרופולוס. "עדיין מוקדם לדבר על המשחק הבא. יש עכשיו שבוע של פגרת נבחרות ואחר כך יהיו לנו שוב את כל השחקנים. ברור שאנחנו צריכים לעלות מדרגה ולהיות מוכנים, ריאל מדריד קבוצה טובה מאוד". 

"הפסדנו בגלל הגנה גרועה, הנחנו לאלבה לשחק בקצב שלה לאורך כל המשחק. כשאתה מרשה ליריבה במשחק חוץ לקלוע 91 נקודות, קשה מאוד לנצח. זה אומר שצריך לעשות משחק התקפה מצוין. אני לא אומר שהייתה לנו התקפה גרועה, קלענו 86 נקודות באחוזים טובים. ההגנה לא הייתה קשוחה מספיק כדי לעצור את ההתקפה של אלבה. חזרנו והיה לנו סיכוי. הם קלעו שתי שלשות ברציפות ואחרי זה היה כבר קשה לחזור"."הם קלעו זריקות קשות, אבל גם איפשרנו להם יותר מדי זריקות קלות", הסביר סקוטי ווילבקין. "הם ניצלו את ההזדמנות וקלעו יותר ממה שהם קולעים בדרך כלל. זאת הייתה אחת המטרות שלנו ונכשלנו בה. הייתה שלשה גדולה של זוסמן, ניסינו לחזור וזה כאב כי הוא עצר לנו את הריצה. אנחנו צריכים לקחת את הזמן כדי להתמקד, לנוח ולהתאפס. הרגשנו את האנרגיה של האוהדים, במיוחד בסיום כשהתחלנו לרוץ, אבל לא השגנו מספיק עצירות".

"זו לא הייתה תצוגה טובה שלנו, שני משחקי חוץ רצופים ביורוליג שלא הגענו מוכנים לשחק. לא הצלחנו להשיג עצירות", סיכם דריק וויליאמס. "אנחנו צריכים להגיע מוכנים לריאל מדריד, נחושים ולשחק הרבה יותר טוב. נהיה בסדר לשבוע הבא, אנחנו רק צריכים לחזור למסלול. מדהים לראות את כל האוהדים שלנו. רצינו לנצח בשבילם ולתת הכל. אסור לרדת יותר מדי על עצמנו, להתכונן למשחק חוץ נוסף ובתקווה שננצח".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×