תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

היורוליג קבע: השופטים שגו ברגעי ההכרעה במדריד

לפי בדיקת הנהלת הליגה, חילוף שבו נכנס הרטל 40 שניות לסיום הניצחון של ריאל על מכבי היה לא חוקי. אותו הרטל קלע במהלך הבא סל קריטי

03/12/2021
ראשי · חדשות · היורוליג קבע: השופטים שגו ברגעי ההכרעה במדריד
היורוליג קבע: השופטים שגו ברגעי ההכרעה במדריד
חילוף שביצעה ריאל מדריד בשניות ההכרעה של המשחק שבו הספרדים גברו 70:72 על מכבי Playtika תל אביב היה לא חוקי, כך מצאה בדיקה שערכה הנהלת היורוליג. מדובר בחילוף שבו נכנס למגרש תומא הרטל על חשבון ג'ף טיילור 40 שניות לסיום, והוביל לקליעה של הרטל בהתקפה הבאה שהעלתה את ריאל ליתרון 67:70.

לפי בדיקת היורוליג, 40.2 שניות לסיום הכדור יצא החוצה מתחת לסל של מכבי, שקיבלה את הכדור לרשותה. יאניס ספרופולוס ביקש וקיבל פסק זמן, שבסיומו טיילור נכנס למשחק בשורות ריאל מדריד במקום הרטל. מכבי לא הצליחה להכניס את הכדור תוך 5 שניות והכדור עבר לריאל.

בשלב זה, הרטל חזר למגרש על חשבון טיילור, חילוף אסור מכיוון שהשעון לא רץ מאז החילוף הקודם ביניהם. צוות השיפוט וגם המזכירות לא הבחינו בכך, והיורוליג קבע שמדובר בשגיאה. כאמור, הרטל, שלא היה אמור להיות על הפרקט לפי החוק, היה זה שקלע סל ל-2 נקודות במהלך הבא.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×