תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

צביקה שרף ופיני גרשון ייכנסו להיכל המכבים

שני המאמנים האגדיים יזכו לכבוד בטקס חגיגי, שייערך רגע לפני פתיחת משחק היורוליג מול צסק"א מוסקבה

09/02/2022
ראשי · ארכיון כתבות · צביקה שרף ופיני גרשון ייכנסו להיכל המכבים
צביקה שרף ופיני גרשון ייכנסו להיכל המכבים
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ממשיך בחגיגות שנת ה-90 והגיע הזמן לקבל שני חברים נוספים להיכל המכבים - היכל התהילה של המועדון. ממש לפני פתיחת משחק היורוליג מול צסק"א מוסקבה, ייערך הטקס לכבודם של צביקה שרף ופיני גרשון - שניים מהמאמנים הגדולים בתולדות המועדון בפרט והכדורסל האירופאי בכלל. 

צביקה שרף ופיני גרשון שיחקו בנעוריהם במכבי תל אביב ובמכבי דרום ת"א ונשלחו כבר בגיל 16 לקורס מאמנים. מאז התבססו השניים בצמרת המאמנים של הכדורסל הישראלי, זכו בעשרות תארים, עבדו בזירת הנבחרות וכמובן גם אימנו בקבוצות ברחבי אירופה. 

"מבחינתי, זו שמחה גדולה שהמועדון מכבד שני מאמנים אגדיים של מכבי כמו צביקה שרף ופיני גרשון", גילה ספרופולוס. "יש לי רק דברים טובים להגיד על שניהם, הם עזרו לי מאוד במהלך הקריירה שלי ואני רוצה להודות להם. עבורי זאת הייתה חוויה גדולה לעבוד איתם וללמוד מהם".צביקה שרף הוביל את הקבוצה הבכירה של מכבי במשך 11 עונות והצעיד אותה לזכיה ב-16 תארים (10 אליפויות ושישה גביעי המדינה) ושלושה גמרי גביע אירופה. כעוזר המאמן של רודי דאמיקו היה שותף לזכיה בארבעה תארים בעונת 1981 - אליפות, גביע המדינה, גביע אירופה והגביע הבין-יבשתי. פיני גרשון שימש כמאמן הראשי של מכבי תל אביב במשך 8 עונות והצעיד את הצהובים לזכיה ב-17 תארים (7 אליפויות ו-7 גביעים), ביניהם שלוש זכיות באליפות אירופה. שניהם מצטרפים כעת לרשימה המכובדת של חברים בהיכל המכבים ויזכו לכבוד במשחק היורוליג מול צסק"א מוסקבה.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×