תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

"ערב קשה, הפיגוע מעיב על הניצחון"

מכבי התקרבה לפלייאוף עם 73:85 על פנאתינייקוס בחוץ, את אבי אבן הידיעות מהארץ העסיקו לא פחות: "הלב שלנו עם הקורבנות". ריינולדס: "ההגנה הייתה המפתח"

29/03/2022
ראשי · אירופה · "ערב קשה, הפיגוע מעיב על הניצחון"
מכבי Playtika תל אביב עשתה צעד ענק לעבר הפלייאוף של היורוליג, עם ניצחון 73:85 על פנאתינייקוס באתונה. ערב של 28 אסיסטים - הכי הרבה של הצהובים ביורוליג מזה 18 שנה - קבע שהקבוצה של אבי אבן זקוקה לניצחון נוסף בלבד כדי לעלות לרבע הגמר. אבל הניצחון החשוב התגמד עם הגעת הידיעות מהארץ על פיגוע הטרור בבני ברק שבו נרצחו חמישה בני אדם.

“זה ערב קשה מאוד, אחרי עוד מתקפת טרור בישראל, זה מעיב לנו על הניצחון”, אמר המאמן אבי אבן, “קשה לי מאוד לדבר על כדורסל עכשיו אחרי ששמעתי את החדשות. הלב שלי ושל כל המועדון עם משפחות הקורבנות”.

בהתייחס למשחק עצמו, אמר המאמן: “אני שמח מאוד שהצלחנו לתרגם את המאמץ בהגנה גם לנקודות בהתקפה. עצרנו אותם במחצית השניה על 37 נקודות בלבד, וזה הוביל אותנו ללייאפים קלים. זה היה משחק קשה כי הם יריבה חזקה, במיוחד פה, ואני שמח מאוד שהצלחנו להשיג את הניצחון הזה. היו דקות מסוימות ששיחקנו כדורסל טוב”.“מה היה המפתח? ההגנה שלנו, האופן שבו עמדנו זה לצד זה וביצענו את הפעולות ברגעי ההכרעה”, ניתח ג’יילן ריינולדס, שסיפק 16 נקודות, “אני חושב שהריבאונדים עשו בשבילנו את העבודה הערב. זו הרגשה טובה, באנו ונלחמנו. שיחקנו נגד יריבה טובה אבל עשינו את העבודה. אנחנו צריכים להישאר ביחד ולהמשיך ככה”.

“לא התחלנו הכי טוב, אבל מה שחשוב זה איך אתה מסיים ולא איך אתה מתחיל”, אמר דריק וויליאמס, הקלע המוביל של מכבי במשחק עם 17 נקודות, “שיחקנו טוב יותר ככל שהמשחק התקדם. עשינו כמה שינויים ברוטציות במחצית הראשונה, וידאנו שכולם נמצאים על אותו קו ומרוכזים. על זה המאמנים דיברו וככה סיימנו את המשחק”.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×