תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

לאסו: "באים למגרש קשה מאוד עם אווירה חמה"

מאמן ריאל מדריד דיבר לקראת משחק מספר 3 בתל אביב, ואישר שגבריאל דק לא ישחק. פוארייה: "מצפה למשחק פיזי, מכבי מסוכנת בבית שלה"

25/04/2022
ראשי · אירופה · לאסו: "באים למגרש קשה מאוד עם אווירה חמה"
ריאל מדריד אמנם מובילה 0:2 על מכבי Playtika תל אביב בסדרת פלייאוף היורוליג, אבל היריבה מספרד יודעת שהחלק הקשה עוד לפניה: ביקור בהיכל ביד אליהו. מאמן הלבנים פאבלו לאסו, דיבר במסיבת העיתונאים לקראת משחק מספר 3 על האתגר בביקור בישראל, וגם הודיע שגבריאל דק שנדבק בקורונה עדיין לא התאושש ולא יצטרף לנסיעה.

"תמיד אמרתי שמצפה לנו פלייאוף קשה מאוד", אמר פאבלו לאסו לכתבים בבירת ספרד, "בסדרת פלייאוף ביורוליג, ברגע שמסתיים משחק אחד אתה צריך לשכוח ממה שקרה בו ולהתמקד במה שעתיד לבוא. תמיד יש שינויים וסיטואציות טקטיות שונות. אנחנו משחקים מחוץ לבית במגרש קשה מאוד. מצפה לנו אווירה חמה בתל אביב. מכבי משחקת טוב מאוד בביתה עם תמיכת האוהדים שלה. זה משנה את הסגנון שלה, שמבחינה התקפית הוא מאוד אגרסיבי. אנחנו צריכים לעשות הרבה דברים בצורה טובה כדי לנצח"."מכבי ניצחה שישה משחקים ברצף לפני הפלייאוף", הזכיר מאמן ריאל, "אני לא חושב שדינמיקה טובה או רעה היא מה שגורם לך לנצח או להפסיד. הצגנו יכולת טובה מאוד בשבוע החולף. בנקודות שבהן היינו צריכים להשתפר, הגבנו בצורה טובה ואני מאמין שנוכל להביא את הכדורסל הכי טוב שלנו".

גם הסנטר הצרפתי האימתני, ונסן פוארייה, לא מקל ראש במשחק: "אני מצפה למשחק מאוד פיזי וקשוח בכל האספקטים. היכל מנורה הוא מגרש קשה מאוד, האוהדים של מכבי מפעילים הרבה לחץ ותומכים בקבוצה שלהם בלי הפסקה. אנחנו נפגוש מכבי הרבה יותר אגרסיבית ועם הרבה יותר אנרגיות. מבחינתם לשחק בבית זה יתרון וזה הופך אותם להרבה יותר מסוכנים. אנחנו צריכים להמשיך יחד כקבוצה, להיות אגרסיבים מהפתיחה ולהישאר מרוכזים במשך 40 דקות. ניתן הכל כדי לנצח".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×