תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

שיתוף פעולה חדש: מכבי ו-Investing.com

פלטפורמת המידע הפיננסי הגלובלית מצטרפת בתור נותנת חסות רשמית, ששמה יתנוסס מהעונה על גב המדים הרשמיים וכן על גבי המגרש והסלים בהיכל

29/06/2022
ראשי · חדשות · שיתוף פעולה חדש: מכבי ו-Investing.com
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ופלטפורמת המידע הפיננסי הגלובלית Investing.com גאים להכריז על השקת שותפות עסקית חדשה ועל הצטרפותה של Investing.com למשפחת מכבי כנותנת חסות רשמית.

במסגרת שיתוף הפעולה, מותג Investing.com יתנוסס על גב המדים הרשמיים של הקבוצה במשחקי הקבוצה בארץ ובחו"ל, וכן לוגו החברה יפורסם על גבי המגרש והסלים בהיכל מנורה מבטחים במשחקי מכבי. בין מכבי ו-Investing.com יתקיימו שיתופי פעולה מגוונים על גבי פלטפורמות הדיגיטל של המועדון באופן שמחבר וממנף את עולמות התוכן של שתי החברות.

בנוסף, Investing.com תיקח חלק בפעילות למען הקהילה, ביחד עם מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, במסגרת תכנית לקידום האחריות התאגידית - #MACCABISPIRIT.חברת Investing.com מפעילה את פלטפורמת החדשות והמידע הגדולה בעולם המיועדת למשקיעים פרטיים. הפלטפורמה, הכוללת אתרי אינטרנט ואפליקציות מובייל, נגישה במעל 20 שפות ומשרתת למעלה מ-50 מיליון לקוחות בחודש. בפלטפורמה של Investing.com ניתן למצוא מגוון רחב של מידע פיננסי, החל מציטוטים בזמן אמת מעשרות בורסאות בעולם, חדשות מתפרצות, צ'ארטים מתקדמים ומידע על עשרות אלפי חברות נסחרות. כמו כן החברה מספקת מידע על נכסים פיננסיים סחירים נוספים, כגון סחורות, מט"ח, אופציות ומטבעות קריפטו. 

שיתוף הפעולה בין מכבי ל-Investing.com יגדיל את החשיפה של פלטפורמת Investing.com, הנגישה גם בשפה העברית, בקרב הקהל הישראלי.

"גם אנחנו התחלנו מכלום ובנינו מודל בו רצינו תוך 10-15 שנים להידמות לריאל מדריד. ב-77 זכינו בגביע אירופה הראשון, ב-81 בגביע אירופה השני ומשם המשכנו. אתם עשיתם את זה בקנה מידה פיננסי הרבה יותר גדול ומהר, בעוד שאנחנו הצלחנו בזירה הספורטיבית", סיפר יושב ראש המועדון, עו"ד שמעון מזרחי. "אנחנו בונים קבוצה חדשה לגמרי, פחות או יותר, עם בסיס ישראלי מובהק ושחקנים שהקהל יאהב וגם יביאו אותנו להישגים. אני מאחל לשני הגופים שיובילו אותנו להצלחה".מנכ"ל Investing.com עומר שווילי אמר: "מכבי תל אביב הוא מועדון הספורט המוביל בישראל ו-Investing.com היא פלטפורמת המידע המובילה בעולם למשקיעים פרטיים. לשני הגופים יש את אותה שאיפה למצוינות, ולכן אנחנו גאים לחבור למכבי בתור נותן חסות רשמי".  

"INVESTING הוא פורטל פיננסי גלובלי המוביל בתחומו, בדיוק כמו מועדון הכדורסל מכבי תל אביב", הדגיש עדלי מרכוס, מנכ"ל מועדון הכדורסל מכבי תל אביב. "שני המותגים חרטו על דגלם את המצוינות והמטרה המשותפת שלנו היא שהגרף המשותף יהיה בכיוון אחד בלבד: למעלה! ברוכים הבא למשפחה".

"אנחנו בקשר עם חברת INVESTING כבר תקופה ארוכה, וכעת הבשילו התנאים לחסות ושותפות דרך", גילה דורון ג'מצ'י, סמנכ"ל שיווק ומכירות במכבי. "אני שמח ומאמין מאוד בעבודה המשותפת בינינו. אני רוצה להודות על האמון ובטוח ששיתוף הפעולה ילך, יתעצם ויפרה את שני הצדדים".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×