תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

בלאט: כולנו שמחים שווייד יצטרף למכבי

יו"ר הוועדה המקצועית, שהיה האיש שהביא את הגארד לאירופה כמאמן אולימפיאקוס: "הניסיון שלי איתו כאדם היה חיובי מאוד. חשוב לו לנצח ואכפת לו מהקבוצה שלו"

30/06/2022
ראשי · חדשות · בלאט: כולנו שמחים שווייד יצטרף למכבי
"כולנו שמחים שווייד בולדווין מצטרף למכבי, הניסיון שלי עם ווייד כבן-אדם היה חיובי מאוד". דייויד בלאט הוא האיש שהביא את הגארד הכשרוני לאירופה, כאשר כמאמן הביא אותו לאולימפיאקוס. כעת השחקן המגוון, שמסוגל לשחק בעמדות 1 ו-2, עומד להשתלב בקבוצה המתחדשת תחת עודד קטש. 

"ההישגים המקצועיים שלו ברמה הגבוהה ביותר באירופה היו יוצאים מן הכלל. חשוב לו לנצח ואכפת לו מהקבוצה שלו", הסביר דייויד בלאט לאחר החתמת בולדווין. "בתור ארגון זאת העבודה שלנו לתמוך בו ולעזור לו למצוא את הדרך שלו ללב של חבריו לקבוצה ושל האוהדים". בולדווין סיפק בעונה האחרונה במדי באסקוניה 14.1 נקודות, 4.4 אסיסטים, 3.3 ריבאונדים, ו-1.1 חטיפות בממוצע למשחק ביורוליג. בליגה הספרדית החזקה עמדו הממוצעים שלו על 12.3 נק', 3.9 אס', 3.3 ריב' ו-37.2% מהשלוש. "כמובן שהעבודה של ווייד היא לעזור לנו בכל דרך כדי להיות הטובים ביותר שאנחנו יכולים. יהיה כיף", סיכם בלאט.

מוקדם יותר אמר המאמן עודד קטש על הגארד, שמכבי תהיה הקבוצה הרביעית שלו במפעל הכדורסל הבכיר באירופה: "ווייד הוא מהגארדים המובילים ביורוליג ובעל יכולות גופניות יוצאות דופן. הוא משחק היטב בשני צדי המגרש עם נחישות ואגרסיביות".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×