תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

חדש: מנהלת מקצועית למחלקת הנערות

אביה בן מרגי מונתה לתפקיד ותמשיך לעונה נוספת: "יש צוות איכותי, מעטפת מלאה ושחקניות מוכשרות ורעבות להצליח". שירי גולד: "המחלקה צומחת וצוברת תאוצה"

21/07/2022
ראשי · נוער · חדש: מנהלת מקצועית למחלקת הנערות
חדש: מנהלת מקצועית למחלקת הנערות
אביה בן מרגי מונתה למנהלת המקצועית במחלקת הנערות ותמשיך לעונה נוספת. המאמנת המנוסה הגיעה אל מחלקת הנוער של מכבי תל אביב לפני שלוש שנים עם ותק של 15 שנות אימון בכל הרמות. 

את עונתה הרביעית במועדון תמשיך אביה בן מרגי בתור המנהלת המקצועית במחלקת הנערות, אשר תמנה שבע קבוצות ליגה תחרותיות מגילאי קטסל ב' ועד נערות ב' וסניפי בית ספר לכדורסל ברחבי תל אביב.

"מהרגע הראשון החיבור לכל הדבר הזה שנקרא מכבי תל אביב הרגיש כמו כפפה ליד", שיתפה אביה בן מרגי בתחושותיה לגבי המינוי. "שירי גולד פנתה אליי בתחילת הדרך, כשעוד לא היו קבוצות ליגה במועדון, בהצעה שהיה קשה לסרב לה - להצטרף לדרך שאלון בן זקן והיא התחילו שנה קודם לכן, הקמה של מחלקת נערות במועדון הגדול והמוביל בארץ בשיתוף פעולה עם רשות הספורט בעיריית תל אביב"."בעונתי הראשונה במועדון קיבלתי 15 שחקניות צעירות חסרות ניסיון בכיתות ה'-ו', שהיו פורצות הדרך הראשונות. מרביתן שחקניות שלי היום בקבוצת הנערות של המועדון", המשיכה המאמנת. "הסבלנות של שירי, התמיכה של אלון ובכלל הפרגון מצד כל הצוות הייתה מדהימה".

"המינוי שלי למנהלת מקצועית של המחלקה הוא הבעת אמון מצד המערכת ואין ספק שמדובר בקפיצה מרגשת ומשמעותית עבורי", הוסיפה בן מרגי. "במחלקת הנערות יש צוות איכותי, מעטפת מלאה, שחקניות מוכשרות ורעבות להצליח ולהגיע הכי רחוק שאפשר. אני רק מחכה להתחיל את העונה הקרובה". 

שירי גולד, מנהלת תפעול מחלקת נערות וביה"ס לכדורסל בנים ובנות, הסבירה: "הכניסה של מחלקת הנערות במכבי תל אביב לשנתה החמישית היא בדיוק האות לעליית מדרגה מכמותי לאיכותי ועוד כמותי. המחלקה צומחת וצוברת תאוצה והמינוי של אביה בן מרגי למנהלת מקצועית הוא המהלך הטבעי ביותר לפיתוח מקצועי, לצד גיוס ושימור השחקניות שלנו".

"אביה איתנו כבר שלוש שנים ואלון בן זקן ואני ראינו במינוי שלה צעד חשוב לשדרוג המחלקה ולהניע מהלכים שיהפכו את המחלקה למובילה בארץ בכדורסל לילדות ונערות", סיכמה גולד. "מאחלת בהצלחה גדולה לאביה באתגר ובטוחה שתעשה זאת בצורה הטובה ביותר".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×