תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

חדש: שיתוף פעולה עם מכבי הוד השרון

נחתם הסכם בין המועדונים, במסגרתו ילוו אנשי המקצוע מתל אביב בהשתלמויות מקצועיות ואימונים משותפים, שחקנים צעירים יוכלו להתקדם וישודרג כדורסל הנשים

27/07/2022
ראשי · נוער · חדש: שיתוף פעולה עם מכבי הוד השרון
חדש: שיתוף פעולה עם מכבי הוד השרון
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב סיכם על שיתוף פעולה מקצועי עם עמותת הכדורסל של מכבי הוד השרון. החל מהעונה שבפתח יפעלו מחלקת הנוער ובית הספר לכדורסל של הוד השרון בשיתוף פעולה ובהדרכת אנשי המקצוע של מכבי ת"א.

בהסכם שנחתם בין יו"ר הוד השרון עופר סולומון והמנכ"ל אייל המי לבין יו"ר מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, עו"ד שמעון מזרחי, יו"ר מחלקת הנוער ליאור ארדיטי והמנכ"ל אלון בן זקן סוכם על שיתוף פעולה נרחב בפן המקצועי ותרומה מהניסיון העשיר כדי לקדם את מועדון הכדורסל של הוד השרון.

הקבוצות הצעירות מהוד השרון ומתל אביב יקיימו במהלך העונה מפגשים של משחקי אימון ואימונים משותפים. המנהל המקצועי של בית הספר לכדורסל של מכבי תל אביב ילווה את הצוות המקצועי של הוד השרון ויקיים במהלך העונה אימונים לדוגמא והשתלמויות מקצועיות לצוות האימון. נקבע כי מאמני הוד השרון ייקחו חלק בהשתלמויות המקצועיות שעורכת מכבי ת"א כבר לפני פתיחת העונה למאמניה וכמובן גם באלה שיתקיימו במהלך העונה. שחקנים צעירים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב שיסיימו גיל נוער יופנו לחיזוק הקבוצה הבוגרת של הוד השרון בליגה הארצית. שחקנים מצטיינים של הוד השרון יוכלו להתקדם ולעבור לשחק בקבוצות הצעירות המובילות של מכבי.

דגש מיוחד יושם על פיתוח כדורסל הנשים. במכבי תל אביב פועלת בשנים האחרונות כדורסלנית העבר שירי גולד, אשר מפתחת את הכדורסל בקרב ילדות ונערות. בהוד השרון משחקות נכון להיום למעלה מ-150 שחקניות והכוונה היא לפעול יחד כדי להגדיל את מספר הבנות שיבחרו לשחק כדורסל. במהלך העונה יקיימו המועדונים טורנירים משותפים וכבר נקבע שבפסח יתקיים טורניר של קבוצות הנערות והילדות של שני המועדונים.

מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ייעץ באופן שוטף בניהול המקצועי של מכבי הוד השרון ואף יקיים הרצאות מקצועיות להורים ולשחקנים בכל הנוגע לכדורסל בגיל צעיר. בנוסף לפן המקצועי, כל ילדי בית הספר לכדורסל של מכבי הוד השרון יבקרו במספר משחקי ליגה של מכבי Playtika תל אביב בהיכל מנורה מבטחים.  ילדי בית הספר לכדורסל של מכבי הוד השרון יקבלו ציוד של מועדון הכדורסל מכבי תל אביב עליו מוטבע לוגו המועדון לצד הסמל של מכבי הוד השרון."אני שמח מאוד על החיבור עם מועדון הכדורסל מכבי תל אביב", סיפר יו"ר מכבי הוד השרון עופר סולומון. "הוד השרון הוא מועדון עם מסורת ארוכה ובמשך כל השנים היה לנו חשוב להעניק לשחקנים הצעירים שלנו את הטוב ביותר. אין לי ספק שהידע העצום של אנשי מכבי יתרום לחיזוק הצד המקצועי של מאמני הוד השרון ויקדם מקצועית את השחקנים הצעירים שלנו".

"מדובר בשיתוף פעולה חשוב מאוד, עוד אחד משיתופי הפעולה הרבים שאנחנו מקיימים מחוץ לתל אביב", הסביר יו"ר מכבי תל אביב עו"ד שמעון מזרחי. "הוד השרון זו עיר שמתפתחת בצעדי ענק עם אוכלוסיה צעירה שיש בה פוטנציאל עצום. זו אסטרטגיה של המועדון להשפיע על כדורסלנים צעירים ששייכים למשפחת מכבי בכל רחבי הארץ".

מנכ"ל מכבי הוד השרון אייל המי הוסיף: "אני שמח ומברך על החיבור עם המועדון הכי חשוב בכדורסל הישראלי. אין לי ספק שהחיבור יביא לקידום הילדים וייתן להם השראה לשאוף למצוינות ולהגיע לרמות הכי גבוהות".

אלון בן זקן, מנכ"ל מחלקת הנוער של מכבי ת"א, הבהיר: "אחת המטרות של מחלקת הנוער במועדון הכדורסל מכבי תל אביב היא לעזור לפתח כדורסלנים צעירים בכל הארץ וליצור שיתופי פעולה מקצועיים. מכבי הוד השרון היא שם דבר בעיר ואין לנו ספק שביחד נביא את הכדורסלנים הצעירים של מכבי הוד השרון לרמה הבאה".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×