תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

משלוחי מנות למשפחות מעוטות יכולת

קבוצות בנים ובנות ממחלקת הנוער של מכבי תל אביב יתכנסו ביום שישי לאריזת משלוחים לזכרו של איתמר אלחרר ז"ל, אוהד מכבי וקצין אגוז שנפל במהלך שירותו

28/02/2023
ראשי · נוער · משלוחי מנות למשפחות מעוטות יכולת
משלוחי מנות למשפחות מעוטות יכולת
ביום שישי הקרוב ייפגשו 5 קבוצות, בנים ובנות ממחלקת הנוער של מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, על מנת לקחת חלק בפרויקט אריזת משלוחי מנות לחג הפורים לזכר הלוחם איתמר אלחרר ז"ל. משלוחי המנות יחולקו למשפחות מעוטות יכולות. 

איתמר אלחרר ז"ל היה מפקד פלגה ביחידת אגוז שנהרג באסון ליד בסיס נבי מוסא במדבר יהודה. אלחרר היה אוהד מושבע של מכבי תל אביב, שנהג לשבת בנעוריו בשער 11 במשחקים בהיכל מנורה מבטחים. "קיבלנו פניה ממספר אוהדי מכבי ומיד נרתמנו", סיפר מנכ"ל מחלקת הנוער במועדון הכדורסל מכבי תל אביב אלון בן זקן. "אנחנו נוהגים לייצר סביב החגים פעילות למען הקהילה וזה דבר מבורך, על אחת כמה וכמה שזו פעילות לזכרו של קצין יחידת אגוז, רס"ן איתמר אלחרר ז"ל". 

"מדובר בערך עליון, וכאמור הרמנו את הכפפה", המשיך בן זקן. "הפעילות הזו, במיוחד אצל בני נוער, מהווה עוד נדבך חשוב לחיים של כל שחקן ושחקנית במחלקת הנוער של מכבי תל אביב".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×