תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

הצצה לאימון עם דור העתיד מגני תקווה

שחקני קבוצות נערים, ילדים א' וילדים ב' ממכבי ת"א - גני תקווה הגיעו לעבודה משותפת עם הכוכבים בהיכל. גיא פניני: "בשבילנו זו חוויה, אני בטוח שגם בשבילם"

28/05/2023
ראשי · נוער · הצצה לאימון עם דור העתיד מגני תקווה
הצצה לאימון עם דור העתיד מגני תקווה
צילום: אלן שיבר

אחרי הסוויפ על באר שבע ברבע הגמר ולפני הסדרה המסקרנת מול האלופה הפועל חולון בחצי גמר הפלייאוף, ערכה מכבי Playtika תל אביב אימון פתוח לשלוש קבוצות ממחלקת הנוער של המועדון, במסגרת מיזם "הטוטו למען הספורט בישראל" של "הטוטו-ווינר" ומנהלת ליגת ווינר סל.


מי שהתייצבו בהיכל היו שחקני קבוצות נערים, ילדים א' וילדים ב' ממחלקת הנוער מכבי תל אביב - גני תקווה, בניהולו של שחקן העבר דרור כהן. מאמן הקבוצה הבוגרת עודד קטש סיפר לשחקנים הצעירים איך גדל במחלקת הנוער של המועדון בדיוק כמוהם, עלה לבוגרים והמשיך לקריירה מרשימה, שנעצרה בשל פציעה. משם עבר לקריירה מרשימה לא פחות על הקווים. הצוות המקצועי, בראשותם של קטש ועוזר המאמן ג'וספּ מריה ברוקאל, העביר לצעירים אימון יחד עם השחקנים בנושא יכולות גופניות, שליטה בכדור ויסודות שונים אחרים.

"תמיד כיף לעבוד עם החבר'ה ממחלקת הנוער שלנו ולראות את דור העתיד", סיפר גיא פניני. "בשבילנו זו חוויה, אני בטוח שגם בשביל הילדים שבאים, רואים את השחקנים ומשחקים איתם קצת אחד על אחד. סוף סוף השחקנים שלנו אומרים מה לעשות ולא אומרים להם מה לעשות, אז הם מבסוטים. יש פה הרבה חיוכים וזה הדבר הכי חשוב שהילדים צריכים לקחת מפה, שיש אווירה טובה ועושים את הדברים כמו שצריך".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×