תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

שותפים למועדון חדש: מכבי קריית מלאכי

מחלקת הנוער של מכבי ת"א תספק מדים, ציוד, הכוונה מקצועית לילדים והשתלמויות למאמנים. ראש העיריה אליהו זהר: "נביא את העיר לגבהים חדשים בכדורסל"

25/06/2023
ראשי · נוער · שותפים למועדון חדש: מכבי קריית מלאכי
שותפים למועדון חדש: מכבי קריית מלאכי
מועדון חדש הוקם בדרום הארץ בשיתוף מועדון הכדורסל מכבי תל אביב – מכבי קריית מלאכי. "אנו גאים ונרגשים על שיתוף הפעולה המקצועי של מכבי תל אביב עם צוות מועדון הכדורסל בקריית מלאכי", ברך ראש העיריה אליהו זהר. "אני בטוח כי תחת הדרכתו של המועדון המעוטר בישראל ובשילוב אולם הכדורסל החדש שלנו - נביא את העיר לגבהים חדשים בענף הכדורסל".

מועדון הכדורסל מכבי תל אביב יספק את ההכוונה המקצועית לילדי בית הספר לכדורסל ולמאמנים של מועדון מכבי קריית מלאכי, שהחל לפעול לקראת עונת 2023/24. ילדי המועדון ילבשו את צבעי הצהוב-כחול של מכבי תל אביב ויקבלו ציוד מלא ממועדון הספורט המקצועני המעוטר בעולם.


מימין לשמאל: מנהל מחלקת הספורט מאיר אנקרי, מנהל מועדון הכדורסל מכבי קרית מלאכי גל דסקל, עו"ד שמעון מזרחי ומנכ"ל העיריה תמיר היזמי

המאמנים יוזמנו להשתלמויות מקצועיות במהלך השנה תחת מעטפת המנהל המקצועי של מחלקת הנוער ומאמן קבוצת הנוער עדי עמוס, והמנהל המקצועי של בתי הספר לכדורסל של מכבי תל אביב, גיורא איתן. 

ילדי המועדון החדש שהוקם בדרום יוזמנו למשחקיה של מכבי  Playtikaתל אביב, יעלו על הפרקט בהצגת השחקנים, ישחקו בהפסקת המחצית ועוד.  "שמחים מאוד לתת למועדון הכדורסל בקריית מלאכי את המעטפת וההדרכה", אמר אלון בן זקן, מנכ"ל מחלקת הנוער במועדון הכדורסל מכבי תל אביב. "אנחנו גאים לחלוק מהידע הנרחב של אנשי המקצוע במחלקת הנוער שלנו. דרך צלחה".

"אני שמח על שיתוף הפעולה עם המועדון הגדול ביותר בישראל", הוסיף המנהל המקצועי גל דסקל. "כולי תקווה שנצעיד קדימה את מכבי קריית מלאכי לקדמת הבמה ועם שת"פ מרשים כמו זה אני בטוח שגם השמיים הם לא גבול. קדימה קרית מלאכי".

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×