תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

סוף עונה: הצצה לאירוע במחלקת הנוער

השחקנים, השחקניות, צוותי האימון, הגביעים וההרצאה המיוחדת שהעניקה המדליסטית האולימפית ירדן ג'רבי

02/07/2023
ראשי · נוער · סוף עונה: הצצה לאירוע במחלקת הנוער
כ-600 שחקני ושחקניות מחלקת הנוער והנערות של מכבי תל אביב מילאו בצהוב-כחול את אולם הדר יוסף ביום שישי האחרון לרגל אירוע סיום עונת 2022/23. 

האירוע נפתח עם קליפ מיוחד, שסיכם את העונה במחלקת הנוער והנערות מתחילתה ועד סופה. בהמשך דור העתיד זכה להרצאה מרתקת של המדליסטית האולימפית ירדן ג'רבי - "ללא פשרות". הג'ודאית המעוטרת ביותר בישראל חלקה עם כולם את סיפורה האישי המרגש והעניקה טיפים מניסיונה להצלחה. לאחר ההרצאה חולקו גביעים לקבוצות האלופות ולמחזיקות הגביע, כאשר תלמידי כיתה יב' זכו להוקרה על סיום גיל נוער וגיוסם הקרב לצה"ל. בנוסף, חולקו גביעים לכל קבוצות המיוחדים שלנו. 

במהלך השבוע האחרון גם הקבוצות עצמן קיימו אירועי סיום עונה אישיים, במסגרתם חולקו לשחקנים/ות גביעים לשחקן/ית מופת, מוביל/ה חברתי/ת, המשתפר/ת ושחקן/ית ההגנה.מחלקת הנוער מודה לכל השחקניות, השחקנים וההורים על עונה נפלאה ומלאה בהתקדמות. תודה גדולה שלוחה גם ליו"ר המועדון שמעון מזרחי, יו"ר מחלקת הנוער ליאור ארדיטי, מאמן הקבוצה הבוגרת עודד קטש, בוגר המחלקה גיא פניני, סגן מנהל רשות הספורט אלון בלום ומנהל היחידה לספורט הישגי ברשות הספורט תומר ארצי, שכיבדו בנוכחותם באירוע. 

ההכנות לעונת 2023/24 כבר בעיצומן.

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×