תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

מכבי וצ'רי למען ילדי ספרא תל השומר

סורקין, מנקו, קולסון ובלאט הגיעו לביה"ח ספרא לילדים עם מותג הרכב הרשמי של המועדון כדי להעניק מתנות. הסנטר: "ברכה לשמח את הילדים ולתת תחושה טובה"

03/10/2023
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי וצ'רי למען ילדי ספרא תל השומר
מכבי וצ'רי למען ילדי ספרא תל השומר
במסגרת פעילות Maccabi Spirit למען הקהילה, בשיתוף מותג הרכב CHERY, הגיעה בחול המועד סוכות משלחת של מכבי Playtika תל אביב עם נציגי צ'רי למיון בית החולים לילדים ספרא בתל השומר כדי להעניק מתנות וצעצועים לילדים ולמבקרים במיון. 

מי שהגיעו משורות האלופה היו השחקנים רומן סורקין, תמיר בלאט, בונזי קולסון ורפי מנקו, יחד עם מנכ"ל המועדון עדלי מרכוס וסמנכ"ל השיווק והמכירות דורון ג'מצ'י. מטעם מותג הרכב הרשמי של מכבי, המיובא על ידי חברת Freesbe, הגיעו סמנכ"ל השיווק רותם שביט ואמיר בלכר, מנכ"ל CHERY ישראל."זאת ברכה לבוא, לעשות את החלק הקטן שאנחנו יכולים לעשות. לשמח את הילדים ולתת להם תחושה קצת יותר טובה", אמר סנטר מכבי והנבחרת רומן סורקין. "תודה לכולם שאירחו אותנו פה, מקווה שיהיה להם חג שמח וירגישו יותר טוב.  עבורי לבוא לבית החולים ולתת מתנות לילדים זה משהו עצום. זה מגמד הרבה דברים שאנחנו עושים. זכות גדולה, רק בריאות". 

"הגענו לבית החולים לילדים ספרא עם צ'רי", המשיך רפי מנקו. "זאת חוויה בשבילנו לראות את כל הילדים מחייכים, מקבלים מתנות. פשוט כיף גדול, זה דבר שממלא את כולנו. היה נראה שהילדים פה מאוד שמחו לראות אותנו. אם הצלחנו לשפר להם את ההרגשה ואת הבריאות, שזה הכי חשוב, בשביל זה באנו". "זה ממלא אותנו להיות יחד איתם. רואים את החיוך על הפנים שלהם וזה כיף גדול", הוסיף תמיר בלאט, ואיחל: "העיקר הבריאות לכולם. רפואה שלמה זה מה שהכי חשוב. להביא מתנות לילדים זה ממלא אותי". 

"חשוב למכבי ולצ'רי להגיע להעניק מתנות לילדים לקראת החג", סיכם בונזי קולסון. "זה גורם להם אושר. זה גדול יותר ממה שאנחנו עושים על המגרש. זה נותן לי שמחה וגם מוטיבציה להביא עוד חיוכים לפנים של הילדים".

אמיר בלכר, מנכ"ל צ'רי ישראל, חתם את הביקור: "צ'רי בכל העולם,  ובפרט בישראל, שמה לה למטרה לסייע ולתרום לקהילות שונות. המפגש היה מרגש ומחמם את הלב, מבטיחים להתראות שוב".

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
126812
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×