תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

מכבי ביקרה את תושבי העוטף שפונו מבתיהם

נציגי המועדון, ביחד עם ארגון "הגייט", חילקו מתנות והצטלמו עם הילדים שהועברו למלון בקיבוץ מעלה החמישה. דורון ג'מצ'י: "באנו לשמח ולחבק"

10/10/2023
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי ביקרה את תושבי העוטף שפונו מבתיהם
נציגי מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, בשיתוף עם ארגון האוהדים “הגייט”, ביקרו היום במלון יערים שבקיבוץ מעלה החמישה שם שוכנו חלק מתושבי עוטף עזה שפונו לאחר פרוץ המלחמה במטרה לשמח ולעזור להם להתמודד עם המצב.

סמנכ”ל השיווק וקשרי הקהילה של מכבי דורון ג’מצ’י וסמנכ"ל התקשורת רועי גלדסטון חילקו ביחד עם אנשי הגייט מאות כדורים, בובות דוני ופריטים נוספים מתנת חנות המועדון הרשמית. ג'מצ'י אף הצטלם עם הילדים הנהדרים, העניק להם חתימות ושיחק איתם. הכל, במטרה לחזק את ידי אלו שחוו זוועות, איבדו את יקיריהם ונעקרו מבתיהם.

“זו לא פעם ראשונה שאנחנו נפגשים, אנחנו במכבי מבינים לגמרי מה זה העוטף”, אמר דורון ג’מצ’י, “אנחנו נפגשים במשחקים, אנחנו נפגשים כשאנחנו באים לעוטף. אנחנו אוהבים אתכם, העוטף מאוד חשוב לנו. באנו לשמח ולחבק, ומייחלים שנגיע לימים יותר נורמלים”.

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
114846
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×