תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

מכבי Playtika ת"א הגיעה לחזק את תושבי העוטף

שחקני הקבוצה ביקרו בכפר המכביה ובשפיים וזכו לעזרת המאמצת הרשמית Playtika. דיברתולומיאו: "קשה לתאר מה שהילדים עברו"

11/10/2023
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי Playtika ת"א הגיעה לחזק את תושבי העוטף
מכבי Playtika תל אביב ממשיכה במאמצים לעשות קצת שמח בליבם של תושבי עוטף עזה שפונו מבתיהם. בכפר המכביה שברמת גן נערכה פעילות עם תושבי שדרות, אשקלון ונתיב העשרה המפונים, בחסות המאמצת הראשית של הקבוצה, Playtika. גם השותפה לדרך פיצה דומינוס, מחלקת הנוער וארגון האוהדים “הגייט” מיהרו להתגייס לעזרה. במקביל, מאמן הקבוצה עודד קטש והשחקנים רפי מנקו, תמיר בלאט ועומר מאייר הגיעו לשפיים, שם שוכנו חלק מאותם תושבים.

בכפר המכביה נכחו הקפטן ג’ון דיברתולומיאו ורומן סורקין, ששיחקו עם הילדים האמיצים וחילקו להם חתימות, ביחד עם הקמעות של הקבוצה טיקה הצ'יטה ודוני הכלב. גם בעלי המועדון, עו”ד שמעון מזרחי ואודי רקנאטי הגיעו כדי לקחת חלק. הילדים זכו לתדרוך של מאמני מחלקת הנוער ויצאו עם תיקים, כדורים ובובות באדיבות המחלקה, וכן חבילות משחקים וחטיפים אשר נאספו ונתרמו על ידי חברת Playtika. כל זאת במטרה להעניק להם חוויה חיובית בתקופה קשה."חבל שבנסיבות כאלו אנחנו כאן, אבל זו העת שכולם צריכים להיות מאוחדים”, אמר שמעון מזרחי לנוכחים, “המעט שיכולנו לעשות זה לשמח את ליבכם ולהודיע שמכבי תל אביב תמיד איתכם בכל רגע ובכל מקום. שנזכה כולנו לימים טובים יותר. תזכו כולם לשנים טובות ונעימות יותר".

"קשה לתאר מה שהילדים עברו”, אמר ג’ונדי, “אני ורומן דיברנו על דברים שאפשר לעזור. להיות פה עם הילדים נותן לי את ההרגשה הטובה ביותר שהרגשתי כל השבוע. אנחנו רוצים לעזור בכל דרך. אני מקווה שגרמתי להם להרגיש כמו שהם נתנו לי להרגיש. הנחישות והסולידריות הישראלית נותנת לי תקווה לעתיד".

סורקין הוסיף “אתה רואה פה ילדים שמתחילים קצת לחייך ואתה מרגיש שעשית כל כך הרבה. הכל מתגמד. הלב שלנו איתם, רק שיהיו חזקים. אנחנו בסיטואציה מאוד קשה. מי אני לעומתם, הם הגיבורים. רק שיהיו חזקים, הלב שלנו איתם".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
114846
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×